Realizujeme optimální reklamní kampaně...
Sportovní marketingFiremní marketing

Sportovní marketing

Jste profesionální klub, sportovec nebo se mu věnujete jen na amatérské úrovni? Máme pro vás řešení, jak vystoupit z davu. Zpracujeme vám nezávaznou nabídku sportovního marketingu.

Mediální zastoupení

Nevíte si rady, jak komunikovat s novináři? Právě pro vás je určena nabídka mediálního zastoupení. Poskytneme vám nejen mediální konzultace, ale na základě vašich požadavků poradíme, jak reagovat na položené otázky. Zajistíme i veškerou správu nejen vašich osobních internetových stránek, ale také všech vašich účtů na sociálních sítích.

Příprava tiskových zpráv a konferencí

Pokud chcete sdělit sportovní veřejnosti něco zásadního prostřednictvím médií, připravíme pro vás tiskovou zprávu, kterou následně rozešleme jednotlivých regionálních a celostátních médií. Stejně tak pro vás připravíme tiskovou konferenci, rozešleme novinářům pozvánky a samozřejmostí je také profesionální vedení takové konference.

Časopisy a publikace

Pokud chcete pravidelně informovat fanoušky o dění ve vašem klubu, můžeme například pro vás vydávat oficiální klubový zpravodaj. Zajistíme jeho náplň, tisk i samotnou distribuci. Pokud ale slavíte například významné výročí, můžeme pro vás zajistit vydání publikace právě jako vzpomínku na tento významný historický milník.

Firemní marketing

Vytvoříme pro vaši firmu úspěšnou marketingovou strategii. Realizujeme optimální reklamní kampaně a sdělíme médiím vše potřebné na základě vhodně zvolených komunikačních kanálů.

Reklamní kampaň

Úspěšná reklamní kampaň vaši společnost nutně nemusí finančně zruinovat. Dokážeme přímo na míru zvolit dobrou reklamní strategii, vytvořit kreativní koncept a zároveň vybrat nejvhodnější komunikační kanály. Stačí, když nám zodpovíte základní otázky, o vše ostatní se už postaráme za vás.

Mediální zastoupení

Nevíte si rady, jak komunikovat s novináři? Právě pro vás je určena nabídka mediálního zastoupení. Poskytneme vám nejen mediální konzultace, ale na základě vašich požadavků poradíme, jak reagovat na položené otázky. Zajistíme i veškerou správu nejen vašich osobních internetových stránek, ale také všech vašich účtů na sociálních sítích.

Příprava tiskových zpráv a konferencí

Pokud chcete sdělit veřejnosti něco zásadního prostřednictvím médií, připravíme pro vás tiskovou zprávu, kterou následně rozešleme jednotlivých regionálních a celostátních médií. Stejně tak pro vás připravíme tiskovou konferenci, rozešleme novinářům pozvánky a samozřejmostí je také profesionální vedení takové konference.


Krizová komunikace

Už dávno neplatí, že mlčeti, je zlato. Pokud se vám v rámci podnikání něco nepovedlo, pomůžeme vám zachovat pozitivní vnímání vaší společnosti v očích veřejnosti právě prostřednictvím krizové komunikace, a to okamžitou a vhodně zvolenou reakcí na daný problém. Právě na špatnou krizovou komunikaci řada společností v minulosti doplatila. Do budoucna vám poskytneme mediální trénink.

Média relations

K tomu, aby se pro vás důležité informace z dění ve firmě dozvěděla také veřejnost, je důležité vytvářet a udržovat pozitivní vztahy s médii. Díky naší dlouhodobé činnosti na poli firemního marketingu zajistíme klientům úspěšnou prezentaci, která se velmi jasně projeví v počtu mediálních výstupů.

Firemní slogan

Nejenže pro vás vytvoříme web, budeme spravovat firemní účty na sociálních sítích, ale vašim současným i potencionálním zákazníkům nasadíme reklamního brouka do hlavy tím, že vymyslíme reklamní slogan, jenž se zákazníkovi připomene vždy, když uvidí vaše logo, výrobek nebo reklamu.


Firemní magazín

Pokud chcete pravidelně informovat své zaměstnance, obchodní partnery a klienty o dění ve vašem klubu, můžeme například za vás vydávat oficiální magazín společnosti. Zajistíme jeho náplň, tisk i samotnou distribuci. Pokud ale slavíte například významné výročí, můžeme pro vás zajistit vydání publikace právě jako vzpomínku na tento významný historický milník.

Příprava akce na klíč

Chystáte firemní večírek, ples nebo jinou akci a potřebujete moderátora. Na základě vašich požadavků a našich kontaktů vám ho zajistíme. Umíme zajistit celou akci na klíč včetně občerstvení, doprovodného programu atd…

Moderování akcí, plesů, večírků

Pokud hledáte moderátora na váš firemní večírek, ples, narozenivou či jinou oslavu, jste na správné adrese. Rádi vám zprostředkujeme i zajistíme nejen moderování, ale zajistíme také celou produkci včetně kapely, DJ´s a program přesně podle vašich představ a přání včetně občerstvení.

Kontakt

Pokud máte zájem o vypracování nezávazné objednávky a její cenovou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.