Vaše reklama na očích široké veřejnosti
Podrobnosti

Grafika a design

Dokážeme přesně na míru pro vás připravit veškeré propagační materiály včetně jejich zhotovení. Pokud chcete vytvořit jen grafiku, není problém. Zajistíme pro vás vše, na co si jen dokážete vzpomenout. Od návrhu vizitek, letáků až po vytvoření přebalu knihy, obalu na DVD, jídelního lístku až po vytvoření vlastního loga. Grafika vždy koresponduje s grafickou identitou společnosti a odráží v sobě záměr, kvůli kterému vzniklo, protože jedině tak osloví potenciálního zákazníka a přinese mu srozumitelné a přesné informace o vaší společnosti a nabídce. Sestavíme pro vás zakázku na míru.


Reklamní polepy

Reklama na dopravních prostředcích je jednou z nejvíc účinných a efektivních nástrojů marketingu vůbec. Její výhodou je hlavně pohyb ve velkém prostoru a tudíž vysoké procento zhlednutí mnoha potencionálních zákazníků.

Podrobnosti

Propagační předměty

Na míru, přesně podle vašich potřeb zajistíme a dodáme vámi požadované reklamní předměty nebo suvenýry. V případě, že si nebudete vědět rady, rádi vám poradíme.

Podrobnosti

Kontakt

Pokud máte zájem o vypracování nezávazné objednávky a její cenovou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.