Video - velmi silný reklamní nástroj...
Podrobnosti

Video a foto

Videospot

Mít profesionálně zpracované krátké video představující činnost vaší společnosti je nezbytným faktorem úspěšného firemního marketingu. Dokážeme ho koncipovat tak, že se z něho stane i velmi silný nástroj na reklamním poli.

Natáčení akcí

Pokud pořádáte akci, kterou chcete mít zaznamenanou, potažmo návštěvníkům zpětně nabídnout sestřihy či krátká videa obsahující nejdůležitější momenty, je pro vás natáčení naprostou nezbytností.

Fotografické služby

Zajistíme pro vás nejen profesionálně zpracovanou produktovou fotografii, ale také záznam vašich nejdůležitějších životních okamžiků – svatba, maturitní ples, firemní večírek, narozeniny a jiné. Zároveň můžeme nabídnout pronájem ateliéru, kde vám na základě vašich požadavků zpracujeme vaše osobní snímky.


Projekční technika a ozvučení

Zapůjčíme vám kvalitní značkový reprobox a tomu odpovídající kvalitní bezdrátový mikrofon pro ozvučení školení nebo rodinné párty. Pokud potřebujete promítat prezentaci, můžete si od nás zapůjčit také promítací plátno a projektor.

Podrobnosti

Kontakt

Pokud máte zájem o vypracování nezávazné objednávky a její cenovou kalkulaci, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře.